• strona główna
  • e-mail
  • mapa strony

Nawigacja: Usługi >> Redukcja Tlenu - Ochrona P.POŻ

Redukcja Tlenu - Ochrona P.POŻ
STACJONARNE SYSTEMY PRZECIWPOŻAROWE NA BAZIE REDUKCJI TLENU - SYSTEM "OXY REDUCT"

Istota działania tego systemu jest zarówno prosta jak i efektywna:
palność ciał stałych jest bezpośrednio powiązana ze stężeniem tlenu w powietrzu. Dzięki kontrolowanemu doprowadzaniu azotu do obszarów objętych ochroną przeciwpożarową, redukowana jest zawartość tlenu. Rezultat: ryzyko wystąpienia pożaru jest wykluczone. Dostęp do pomieszczeń chronionych przez system OxyReduct® pozostaje nieograniczony.

OxyReduct to system godny rozważenia w przypadku miejsc, gdzie pożar jest absolutnie niepożądany i nie powinno dojść do wybuchu pożaru (sprzęt telekomunikacyjny, centra informatyczne) oraz miejsc gdzie przechowuje się unikatowe i wysoce wartościowe przedmioty (skarbce, biblioteki, muzea, archiwa, depozyty).

 

Dodatkowo, system ten jest także używany z powodzeniem w hurtowniach spożywczych i farmaceutycznych, ponieważ zmniejszona ilość tlenu przedłuża przydatność produktów do spożycia i pozwala na dłuższy okres przechowywania.

OxyReduct jest opatentowaną technologią, która utrzymuje niski poziom tlenu w chronionym obszarze aby całkowicie uniemożliwić powstanie pożaru.

System przeciwpożarowy OxyReduct wykorzystuje tą technologię.

Zawartość tlenu w powietrzu jest regulowana poprzez dodanie azotu. Azot jest naturalnym składnikiem powietrza, łatwo dostępnym dla potrzeb systemu – poprzez zmianę składu powietrza. Mieszanka tlenu i azotu w odpowiednich stężeniach nie jest toksyczna ani niebezpieczna dla ludzkiego organizmu.

Najnowsze wiadomości

30.03.2018
Laboratorium Acoustic Emission Diagnostic Polska Sp. z o. o. z dniem 30 marca 2018 roku uzyskało Świadectwo Uznania Laboratorium nadane przez Urząd Dozoru Technicznego do prowadzenia badań laboratoryjnych pod numerem: 
LBU-242/27-18 zgodnie z  PN-EN ISO/IEC 17025:2005.
 
Już dzisiaj możesz wykonać kompleksową diagnostykę urządzenia technicznego dozorowanego metodą Emisji Akustycznej

- bez potrzeby opróżniania urządzenia,
- bez potrzeby wstrzymywania cyklu pracy,
- bez potrzeby inspekcji wewnętrznej ,
- bez potrzeby rozizolowywania urządzenia,
- bez potrzeby utylizacji magazynowanego medium,


Wybierz AED Polska Sp. z o. o. a doradzimy i opracujemy program badań technicznych pod kątem konkretnego urządzenia, zweryfikujemy niezbędne wymagania stawiane przez Urząd Dozoru Technicznego, dzięki czemu Tobie pozostanie bezpieczne eksploatowanie urządzenia w ramach Utrzymania Ruchu oraz zaoszczędzony czas oraz środki finansowe.

Prześlij na adres e-mail: aed@aed-polska.pl  swoje dane kontaktowe oraz zagadnienie którym jesteś zainteresowany - gwarantujemy że odpowiedni dział AED Polska Sp. z o. o.  skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin, celem omówienia sprawy.
czytaj więcej »
02.09.2010
Informacja dla użytkowników podestów ruchomych przejezdnych (podnośników
montażowych) i żurawi samojezdnych


czytaj więcej »

Strona 1 z 3  > >>

Nasze nagrody

Acoustic Emission Diagnostic Polska Sp. z o.o.

posiada wdrożony

Zintegrowany System Zarządznia

Jakością wg. ISO 9001/ISO 14001/OHSAS 18001