• strona główna
  • e-mail
  • mapa strony

Nawigacja: Usługi >> Gazowe Systemy Gaśnicze

Gazowe Systemy Gaśnicze

GAZOWY SYSTEM GAŚNICZY TYPU NOVEC


Gaśniczy gaz chemiczny NOVEC
jest obecnie światowym standardem w obszarze gazowych systemów przeciwpożarowych. W ściśle określonym stężeniu, gaz jest bezpieczny dla ludzkiego organizmu i tolerowany przez środowisko naturalne.
System NOVEC zastąpił dotychczasowe systemy gaśnicze oparte na technice gazowej. System NOVEC poprzez zastosowanie gaśniczych gazów halonowych nie przewodzi prądu, ulega szybkiemu rozkładowi w atmosferze i ma niezwykle niski wpływ na globalne ocieplenie.  

Jest systemem odpowiednim do gaszenia pożarów w miejscach funkcjonowania wartościowych urządzeń, takich jak centrale telekomunikacyjne, serwerownie komputerowe, elektroniczne centra zarządzania, maszynownie na statkach, obiekty wojskowe oraz hurtownie. Oprócz tego jest sprawdzonym rozwiązaniem w przypadku potrzeby gaszenia łatwopalnych płynów, gazów oraz urządzeń elektrycznych.

Dodatkowo, jest to system odpowiedni do zastosowania w miejscach takich jak biblioteki, muzea, depozyty, archiwa, itp., gdzie inne środki przeciwpożarowe mogłyby spowodować znaczne szkody majątku oraz zasobów materialnych.Najnowsze wiadomości

30.03.2018
Laboratorium Acoustic Emission Diagnostic Polska Sp. z o. o. z dniem 30 marca 2018 roku uzyskało Świadectwo Uznania Laboratorium nadane przez Urząd Dozoru Technicznego do prowadzenia badań laboratoryjnych pod numerem: 
LBU-242/27-18 zgodnie z  PN-EN ISO/IEC 17025:2005.
 
Już dzisiaj możesz wykonać kompleksową diagnostykę urządzenia technicznego dozorowanego metodą Emisji Akustycznej

- bez potrzeby opróżniania urządzenia,
- bez potrzeby wstrzymywania cyklu pracy,
- bez potrzeby inspekcji wewnętrznej ,
- bez potrzeby rozizolowywania urządzenia,
- bez potrzeby utylizacji magazynowanego medium,


Wybierz AED Polska Sp. z o. o. a doradzimy i opracujemy program badań technicznych pod kątem konkretnego urządzenia, zweryfikujemy niezbędne wymagania stawiane przez Urząd Dozoru Technicznego, dzięki czemu Tobie pozostanie bezpieczne eksploatowanie urządzenia w ramach Utrzymania Ruchu oraz zaoszczędzony czas oraz środki finansowe.

Prześlij na adres e-mail: aed@aed-polska.pl  swoje dane kontaktowe oraz zagadnienie którym jesteś zainteresowany - gwarantujemy że odpowiedni dział AED Polska Sp. z o. o.  skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin, celem omówienia sprawy.
czytaj więcej »
02.09.2010
Informacja dla użytkowników podestów ruchomych przejezdnych (podnośników
montażowych) i żurawi samojezdnych


czytaj więcej »

Strona 1 z 3  > >>

Nasze nagrody

Acoustic Emission Diagnostic Polska Sp. z o.o.

posiada wdrożony

Zintegrowany System Zarządznia

Jakością wg. ISO 9001/ISO 14001/OHSAS 18001